Sık kullanılanlara ekle

Sulçağ Uluslararası Taşımacılık

        SULÇAĞ Uluslararası Taşımacılık 10 yıllık sektöreler deneyim ve birikimin sonucunda 2001 yılında Ankara’da kurulmuştur. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış elemanlarıyla, ticari ve sosyal gelişmelere açık, disiplinli, Türkiye’nin hızla değişen şartlarına uyum sağlayan ve istikrarlı bir gelişme içerisinde olan firmamız, amatör ruhu kaybetmeden profesyonelce çalışmayı kendine ilke edinmiştir.
 

Ankara'da 1000 m² , İran (Bazerganda) 600 m² Kapalı Alan ve Depo
Gereksinimlerinize göre komple, parsiyel veya grupla taşıma ile mallarınız en güvenli biçimde nakledilir ve zamanında alıcısına teslim edilir.Karayolu ile ulaşılabilecek her noktaya hizmet götüren firmamız, uzun yol arkadaşları olarak gördüğü müşterileri için ihtiyaç duyulduğunda hava ve deniz yolu ile de taşıma yapmaktadır. Ankara’da bulunan 1.000m²lik kapalı deposu ile malzemelerinizi nakliye öncesi veya sonrası depolama imkanına da sahiptir. Ayrıca İran  (Bazerganda) 600 m2 lik depomuzda hizmete girmiş olup depolarımızda her türlü paketleme şilingleme ve askılı depo hizmeti verebilmekteyiz. 
 
Hizmette Sınır Tanımayan Yapı
SULÇAĞ Uluslararası Taşımacılık, taşıma konusunda çözüm önerileri üretebilen, güvenilirlik ilkesini MİSYON olarak benimseyen, yaptığı işe duyduğu saygı ve hizmette sınır tanımayan yapısı ile sektöründe en iyi olma iddiasındadır. Ayrıca orta Asya ve ipek yolunda her ülkenin giriş ve çıkışlarında acentemiz ve elemanlarımız bulunmaktadır. 
Sulçağ Uluslararası Nakliyat Turz.İnş.Otov.Pet.Ürün. İth.İhr.Tic.Ltd.Şti.
© 2011 Resmi İnternet Sitesi Tüm Hakları Saklıdır.
                                                                                     www.sulcagtransport.com - info@sulcagtransport.com